ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Dětský den - vystoupení skupiny Seiferos

- napsáno 25. května 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

seiferos-15-velka

V pondělí 25. 5. 2015 jsme jako dárek ke Dni dětí připravili pro naše žáky vystoupení skupiny Seiferos, která se zabývá ochranou dravých ptáků. Děti se zblízka seznámily s různými druhy těchto ptáků a dověděly se spoustu zajímavostí o jejich životě. Závěr vystoupení tvořila letová produkce a imitace lovu. Celý program byl velmi zajímavý a poučný.

Vstupné ve výši 50,– Kč/žáka bylo uhrazeno z finančních  prostředků KPDŠ.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Dětský den - vystoupení skupiny Seiferos” již byla zobrazena 639x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg