ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Divadélko pro školy 2016

- napsáno 9. února 2016 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

divadlo-ve-skole-16-velka

V úterý 9. 2. 2016 navštívili naši školu herci Divadélka pro školy z Hradce Králové. Dětem z 1. stupně předvedli loutkoherecké představení na motivy klasických pohádek o vodnících s názvem „Pohádka ze starého mlýna“. Žáci 2. stupně zhlédli vystoupení inspirované životem a tvorbou Williama Shakespeare doplněné hranými ukázkami ze slavných děl tohoto dramatika. Obě vystoupení byla plná humoru a dětem se velmi líbila. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Divadélko pro školy 2016” již byla zobrazena 581x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg