Divadelní představení "Broučci"

- napsáno 3. listopadu 2016 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

broucci-tisk-05

Ve středu 2. 11. 2016 jeli žáci celého 1. stupně naší školy do Městského divadla ve Zlíně. Všichni se do divadla těšili a moc jim to slušelo. Přilákalo nás nové zpracování Broučků, tedy vyprávění ze života svatojánků. Pohádku připravili herci z Opavského divadla. Seznámili jsme se s Broučky na stráni pod jalovcem, kde stály jejich tři chaloupky z třísek a jehličí. Děti zaujal příběh, prozpěvovaly si, prožívaly s nimi radost i smutek, tak jak to i lidském životě bývá.

Představení bylo krásné a téma využijeme nejen v průběhu čtení, ale i ve výtvarné výchově.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Divadelní představení "Broučci"” již byla zobrazena 267x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.