ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Divadelní představení "Lucerna"

- napsáno 26. října 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Žáci 6. a 7. ročníku navštívili  v pátek 23.10. 2015 krásné divadelní představení Lucerna od Aloise Jiráska ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Děti mohly zhlédnout klasickou dramatickou báchorku s výborným hereckým obsazením, nádhernými kostými i kulisami. Jen škoda, že si někteří pletou divadlo s kinem a nepřipadá jim nevhodné „svačit“ během samotného představení.  

                                                      Alena Škubníková a Zdenka Miklasová

zpráva „Divadelní představení "Lucerna"” již byla zobrazena 451x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg