Divadelní představení "Popelka"

- napsáno 2. března 2018 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Na čtvrtek  1.3.2018 se těšili všichni žáci 1. – 5. ročníku naší školy. Jeli jsme do Městského divadla ve Zlíně na divadelní  představení „Popelka“, které nastudovalo Slezské divadlo Opava. Známá pohádka byla přepracována do muzikálové podoby a potěšila všechny diváky. Děti zaujalo nejen představení, ale také prostory divadla.  Pro všechny to byl příjemný zážitek.

Zdenka Vargová

zpráva „Divadelní představení "Popelka"” již byla zobrazena 188x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.