Divadelní představení "Popelka"

- napsáno 2. března 2018 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Na čtvrtek  1.3.2018 se těšili všichni žáci 1. – 5. ročníku naší školy. Jeli jsme do Městského divadla ve Zlíně na divadelní  představení „Popelka“, které nastudovalo Slezské divadlo Opava. Známá pohádka byla přepracována do muzikálové podoby a potěšila všechny diváky. Děti zaujalo nejen představení, ale také prostory divadla.  Pro všechny to byl příjemný zážitek.

Zdenka Vargová

zpráva „Divadelní představení "Popelka"” již byla zobrazena 118x