ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Divadelní představení "Popelka"

- napsáno 2. března 2018 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Na čtvrtek  1.3.2018 se těšili všichni žáci 1. – 5. ročníku naší školy. Jeli jsme do Městského divadla ve Zlíně na divadelní  představení „Popelka“, které nastudovalo Slezské divadlo Opava. Známá pohádka byla přepracována do muzikálové podoby a potěšila všechny diváky. Děti zaujalo nejen představení, ale také prostory divadla.  Pro všechny to byl příjemný zážitek.

                                                                     Zdenka Vargová

zpráva „Divadelní představení "Popelka"” již byla zobrazena 289x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg