ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Do školy zavítal kouzelník

- napsáno 4. března 2010 v kategorii Ze školy autorem Administrátor

zs-stitna-2010-kouzelnik-kellner-01-uvod Na čtvrteční dopoledne (4.3.2010) budou určitě dlouho vzpomínat všichni žáci naší základní školy ve Štítné nad Vláří, nejenom ti nejmenší. Naši školu Gabry a Málinky totiž navštívil kouzelník pan Kellner se svými pomocníky a předvedl nám mnohé ze svého umění.

Se jménem Kellner se vždy spojovali velkolepé iluze, mistrovské úniky a mnoho dalších pod vedením mistra Josefa Zdenka Kellnera (1918–1992), tatínka Lubora, který patřil k nejlepším v tomto oboru. Jedna z nejslavnějších iluzí Kellnerů, která dosud nebyla překonána a je originálem rodu Kellnerů, se nazývá „tančící panáček“ který ohromoval a dodnes ohromuje lidi po celém světě a může se s ním pyšnit pouze divadlo Kellner. Lubor Kellner se narodil 24.9.1945 v Ústí nad a celý svůj život věnoval umění kouzel a magie. Se svou rodinou vedli divadlo iluzí Kellner, které lidi pamatují dodnes jako jedno z  ejlepších s nejvyšší profesionální úrovní. Dodnes je ředitelem skupiny „MAGIC REVUE KELLNER“ a tam ho můžete i vidět jako mistra svého oboru. Více na stránkách www.kouzelnik-kellner.cz

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Do školy zavítal kouzelník” již byla zobrazena 1748x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg