Dopravní hřiště Malenovice 2015 - 4. ročník a dopravní kroužek

- napsáno 14. dubna 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6017-245

V pondělí 13. 4. 2015 navštívili žáci 4. ročníku společně se členy dopravního kroužku dopravní hřiště v Malenovicích. Děti si musely nejprve ověřit své znalosti v písemných testech a pak dokázat na kolech, že znají dopravní předpisy. Většina z nich se na závěr radovala z průkazu cyklisty. Žáci dopravního kroužku se svědomitě připravovali na soutěž, která je čeká příští týden v Bylnici. S výletem na dopravní hřiště byli všichni spokojeni.

Mgr. Naďa Hnaníčková

zpráva „Dopravní hřiště Malenovice 2015 - 4. ročník a dopravní kroužek” již byla zobrazena 707x