ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Dopravní hřiště Malenovice 2016 - 4. ročník

- napsáno 19. dubna 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dscn0881-velka

Měsíc duben je měsícem spojeným s bezpečností. Každý rok jezdí  žáci 4. ročníku na dopravní hřiště do Malenovic. Ani letos tomu nebylo jinak.
Čtvrťáci se na návštěvu dětského dopravního hřiště těšili a svědomitě se na testy, které měly prověřit jejich znalosti dopravních předpisů připravovali.

Na úvod je přivítal pan instruktor Martin Dřevojánek, který jim znovu připomněl základní pravidla pro chodce a cyklisty a především upozornil na důležitost bezpečné jízdy. Po písemných testech si  děti  rozdělily role — staly se policistou, cyklistou, chodcem i řidičem malých formulí a své teoretické znalosti předváděly v praxi na hřišti plném křižovatek, semaforů, přechodů pro chodce aj. V jednotlivých rolích se samozřejmě žáci střídali. Odměnou za jejich snahu jim pak byl průkaz cyklisty.

                                                            Mgr. Markéta Petrů

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Dopravní hřiště Malenovice 2016 - 4. ročník” již byla zobrazena 577x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg