Dopravní hřiště Malenovice 2019

- napsáno 12. dubna 2019 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1921-velka

V úterý 9. 4. 2019 navštívily děti ze čtvrté třídy a dopravního kroužku paní vychovatelky Marie Hnilové dopravní hřiště v Malenovicích.
Po teoretické části, kdy si všichni zopakovali dopravní značky, křižovatky, atd. si v písemném testu ověřili své znalosti. Pak se rozdělili do skupin na řidiče a chodce a „proháněli se“ po nově zrekonstruovaném dopravním hřišti. Museli reagovat na semafory i značky, železniční přejezd, najíždět do správných pruhů,  projíždět kruhovým objezdem aj.
Po úspěšném splnění testů i praktických jízd dostali průkaz cyklisty.

Markéta Petrů

zpráva „Dopravní hřiště Malenovice 2019” již byla zobrazena 56x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

25.04.2019
Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání na školní rok 2019/2020 najdete v záložce Základní škola/Dokumenty ke stažení.