ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Dopravní hřiště v Malenovicích

- napsáno 27. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4708-velka

Dne 24.3. 2017 navštívili žáci 4. ročníku a členové dopravního kroužku dopravní hřiště v Malenovicích. Po písemných testech, kde si žáci ověřili své znalosti, byli rozděleni do skupin a vyzkoušeli si jízdu na kole přímo v provozu. Museli reagovat na semafory, chodce, železniční přejezd, kruhové objezdy, najíždět do správných pruhů atd…Za splnění testů i jízd žáci obdrželi jako odměnu průkaz cyklisty.                                                                                                                                                                          Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Dopravní hřiště v Malenovicích” již byla zobrazena 392x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg