Dopravní soutěž 2017

- napsáno 28. dubna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dopravni-soutez-brumov-bylnice-015-556

V úterý 25. dubna 2017 se žáci naší školy zúčastnili oblastního kola „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ v Brumově-Bylnici.

Starší žáci z 8. třídy (David Tkadlec, Štěpán Orsák, Eliška Soukupová a Adéla Bačová) obsadili krásné 1. místo a postupují do okresního kola do Malenovic, které se bude konat 9. 5. 2017. Mladší žáci z 5. třídy (Vojtěch Pinďák, Radek Miklas, Karolína Kučerová, Andrea Holbová, Marek Škubník) se umístili na pěkném 2. místě.

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a postupujícím přeji hodně štěstí do dalšího kola.

Marie Hnilová

zpráva „Dopravní soutěž 2017” již byla zobrazena 346x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.