ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Dotazníkové šetření

- napsáno 24. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V uplynulém týdnu proběhlo na naší škole dotazníkové šetření v rámci výzkumného projektu „Míra výskytu vybraných rizikových aktivit a míra impulzivity u žáků druhého stupně základního vzdělání“. Cílem této studie je zjistit výskyt určitých rizikových aktivit v populaci adolescentů. Děkujeme rodičům, že svým souhlasem umožnili 100% účast dětí na tomto šetření. Výsledky budeme mít k dispozici do konce tohoto školního roku. 

                                                Ing. Alena Škubníková

zpráva „Dotazníkové šetření” již byla zobrazena 130x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

18.10.2018
Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg