ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Dramatizace 2016

- napsáno 14. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2946-velka

K příjemnému zpestření hodin čtení v 5. ročníku patří dramatizace článků z čítanky nebo z nově zakoupených knih. Děti si letos připravily ukázky Král a lupič, Julie a pečení krocani  a kapitola z knihy Jiřího Holuba „Jak se zbavit mstivý Soni.“

Dětem se dramatizace povedla, všem se nám to líbilo a dobře jsme se pobavili.

                                                        Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Dramatizace 2016” již byla zobrazena 500x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg