ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Dramatizace 2016

- napsáno 14. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2946-velka

K příjemnému zpestření hodin čtení v 5. ročníku patří dramatizace článků z čítanky nebo z nově zakoupených knih. Děti si letos připravily ukázky Král a lupič, Julie a pečení krocani  a kapitola z knihy Jiřího Holuba „Jak se zbavit mstivý Soni.“

Dětem se dramatizace povedla, všem se nám to líbilo a dobře jsme se pobavili.

                                                        Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Dramatizace 2016” již byla zobrazena 424x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit. 

Pozvánka – Dny řemesel


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg