ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Druháci na exkurzi v pekárně

- napsáno 4. března 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

pekarna-2016-009-799

Ve čtvrtek 3. 3. 2016 navštívili žáci 2. třídy pekárnu ve Štítné nad Vláří. Poznali  poměrně malý prostor, ve kterém pan pekař a paní pekařky vyrábějí spoustu výborného a chutného  pečiva. Viděli, kolik práce se skrývá za upečením každého kousku a pomáhali při pečení chleba. Všichni byli nadšení. S sebou si na ochutnání odnesli jeden z výrobků pekárny – slané tyčinky. 

Za možnost exkurze všem pracovníkům děkujeme.

Mgr. Jarmila Jankových

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Druháci na exkurzi v pekárně” již byla zobrazena 524x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg