Druháci na Kosence

- napsáno 27. listopadu 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kosenka-2-roc-15-velka

V pátek 27.11.2015 navštívili žáci druhé třídy Kosenku ve Valašských Kloboukách, kde byl pro ně připraven program s předvánoční tématikou.             Děti poznaly některé dřívější zvyky, z připraveného těsta si  upekly „pány“  a vyrobily svíčky z včelích plástů.Všem se nám tam líbilo a tím více se těšíme na Vánoce.

Mgr. Jarmila Jankových
zpráva „Druháci na Kosence” již byla zobrazena 496x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.