Druháci na Kosence

- napsáno 27. listopadu 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kosenka-2-roc-15-velka

V pátek 27.11.2015 navštívili žáci druhé třídy Kosenku ve Valašských Kloboukách, kde byl pro ně připraven program s předvánoční tématikou.             Děti poznaly některé dřívější zvyky, z připraveného těsta si  upekly „pány“  a vyrobily svíčky z včelích plástů.Všem se nám tam líbilo a tím více se těšíme na Vánoce.

Mgr. Jarmila Jankových
zpráva „Druháci na Kosence” již byla zobrazena 383x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.