ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Druháci na Kosence

- napsáno 27. listopadu 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kosenka-2-roc-15-velka

V pátek 27.11.2015 navštívili žáci druhé třídy Kosenku ve Valašských Kloboukách, kde byl pro ně připraven program s předvánoční tématikou.             Děti poznaly některé dřívější zvyky, z připraveného těsta si  upekly „pány“  a vyrobily svíčky z včelích plástů.Všem se nám tam líbilo a tím více se těšíme na Vánoce.

                                                                                                                                                                                Mgr. Jarmila Jankových
zpráva „Druháci na Kosence” již byla zobrazena 545x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg