ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Eko-olympiáda 2016

- napsáno 27. května 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2620-velka

Ve středu 25. 5. 2016 se Pavel Bařinka a Filip Machů (oba 9. ročník) zúčastnili ekologické olympiády ve Štípě u Zlína. Nejdříve zpracovali projekt na téma biodiverzita savců v okolí svého bydliště. Dále museli předvést své znalosti z oblasti EVVO, poznávat rostliny a živočichy a také v oboru chráněných území a ohrožených druhů našeho kraje… Pavel Bařinka se umístil na pěkném 10. místě a Filip Machů na 16. místě. Olympiády se celkem zúčastnilo 43. žáků. Děkuji za reprezentaci.

                                             Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Eko-olympiáda 2016” již byla zobrazena 529x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg