ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Eko-olympiáda

- napsáno 27. května 2015 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 20.5.2015 se ve Zlíně konal již 7. ročník ekologické soutěže, které se pravidelně účastníme. Naši školu letos zastupovali Radim Hýbl a Jakub Šmatla (oba 9. ročník). V rámci olympiády musí všichni žáci vypracovat vstupní úkol (letos na téma Ekosystém, který znám), dále odpovídají na otázky z oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a poznávají různé organismy. Na stupních vítězů jsme se sice neumístili, věřím však, že žáci alespoň nasbírali cenné zkušenosti. Děkuji za reprezentaci.

Mgr. Bronislav Šenkeřík
zpráva „Eko-olympiáda” již byla zobrazena 337x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

09.02.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg