ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Ekologická olympiáda

- napsáno 24. května 2012 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

ekoolympiada-stipa-2012-velka

Radovan Barbořík a Stanislav Mozgva (oba 9.ročník) reprezentovali naši školu na olympiádě s ekologickým zaměřením. Ta se konala ve středu 23. května ve Zlíně – Štípě. Kromě znalostí z ekologie a ochrany přírody zde soutěžící musí prokázat také znalosti z poznávání rostlinných a živočišných druhů. Na stupních vítězů se naši žáci sice neumístili, nasbírali však cenné zkušenosti a získali nové vědomosti. Soutěž doplnili také pracovníci ZOO Zlín s výukovým programem. Na závěr mohli všichni ochutnat různé speciality z hmyzu.

                               Mgr. Bronislav Šenkeřík

 

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Ekologická olympiáda” již byla zobrazena 1145x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg