ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Exkurze 2. třídy - HZS

- napsáno 20. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

2016-05-20-08-04-47

V pátek 20. 5. 2016 se žáci 2. ročníku zúčastnili  exkurze u  profesionálních hasičů ve Valašských Kloboukách. Všichni se moc se těšili. Seznámili se s technikou, vybavením, ochrannými obleky, prohlédli si hasičské auto zevnitř. Připomněli si, co musí udělat, když uvidí požár a zopakovali si důležitá telefonní čísla. 

 

Jejich nadšení se stupňovalo, když mohli stříkat proudnicí. Zjistili, že to vůbec není jednoduché. Prohlédli si prostory, kde hasiči trénují a  těšili se na zdolání polygonu. Přestože to bylo náročné, zvládly jej za vzájemné pomoci všechny děti. Děti zjistily, že práce hasičů je nejen zajímavá, ale také velmi náročná.

 

                                                                     Mgr. Jarmila Jankových

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Exkurze 2. třídy - HZS” již byla zobrazena 555x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg