Exkurze 2. třídy - HZS

- napsáno 20. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

2016-05-20-08-04-47

V pátek 20. 5. 2016 se žáci 2. ročníku zúčastnili  exkurze u  profesionálních hasičů ve Valašských Kloboukách. Všichni se moc se těšili. Seznámili se s technikou, vybavením, ochrannými obleky, prohlédli si hasičské auto zevnitř. Připomněli si, co musí udělat, když uvidí požár a zopakovali si důležitá telefonní čísla.

Jejich nadšení se stupňovalo, když mohli stříkat proudnicí. Zjistili, že to vůbec není jednoduché. Prohlédli si prostory, kde hasiči trénují a  těšili se na zdolání polygonu. Přestože to bylo náročné, zvládly jej za vzájemné pomoci všechny děti. Děti zjistily, že práce hasičů je nejen zajímavá, ale také velmi náročná.

Mgr. Jarmila Jankových

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Exkurze 2. třídy - HZS” již byla zobrazena 378x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.