Exkurze 2. třídy - HZS

- napsáno 20. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

2016-05-20-08-04-47

V pátek 20. 5. 2016 se žáci 2. ročníku zúčastnili  exkurze u  profesionálních hasičů ve Valašských Kloboukách. Všichni se moc se těšili. Seznámili se s technikou, vybavením, ochrannými obleky, prohlédli si hasičské auto zevnitř. Připomněli si, co musí udělat, když uvidí požár a zopakovali si důležitá telefonní čísla.

Jejich nadšení se stupňovalo, když mohli stříkat proudnicí. Zjistili, že to vůbec není jednoduché. Prohlédli si prostory, kde hasiči trénují a  těšili se na zdolání polygonu. Přestože to bylo náročné, zvládly jej za vzájemné pomoci všechny děti. Děti zjistily, že práce hasičů je nejen zajímavá, ale také velmi náročná.

Mgr. Jarmila Jankových

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Exkurze 2. třídy - HZS” již byla zobrazena 443x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.