ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Exkurze 6. a 7. ročníku - 2016

- napsáno 21. června 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8542-613

Sraz byl v 7:05 u školy. Nejdříve jsme zamířili do Moravské gobelínové manufaktury ve Valašském Meziříčí. Tam jsme viděli koberce a gobelíny ruční výroby a mohli jsme si jejich vázání vyzkoušet. Chvilku jsme poseděli v místní kavárničce a potom jsme se vydali do Teplic nad Bečvou, kde byl kratičký rozchod. Na 11:30 jsme měli naplánovanou prohlídku Zbrašovských aragonitových jeskyní. 

Bylo tam docela teplo. Zaujaly nás krápníky nezvyklých tvarů a zajímavé útvary na stěnách podobající se např. koblihám. Na některých místech jsme viděli nápisy „Pozor plyn“ – ve spodních částech jeskyní se totiž nachází oxid uhličitý. O tom jsme se i po chvíli přesvědčili. Po hodinové nákupní zastávce na Vsetíně jsme vyrazili domů. Výlet se nám moc líbil.

                                                                       Petra Hýblová, VI. třída

→ přejít na fotogalerii 

zpráva „Exkurze 6. a 7. ročníku - 2016” již byla zobrazena 359x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

09.02.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg