Exkurze 8. třídy na SPŠ Uherský Brod

- napsáno 19. prosince 2014 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

10841431-velkaDne 18. 12. 2014 se žáci 8. třídy zúčastnili výukového programu „Technologie budoucnosti hrou“ na SPŠ Uherský Brod. Vyzkoušeli si zde naprogramovat robota, vytvořit vlastní QR kód, sestrojit elektrický obvod a spoustu dalších zajímavostí. Součástí byla i vynikající svačinka a odměny za soutěže v podobě sladkostí. Žáci i učitelé byli velmi spokojeni a těšíme se na další podobné exkurze.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Exkurze 8. třídy na SPŠ Uherský Brod” již byla zobrazena 594x