Exkurze 9. třídy - TVD

- napsáno 26. listopadu 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Pro posílení zájmu o studium technických oborů jsme pro žáky 9. ročníku ve středu 25. 11. 2015 připravili exkurzi do výrobních provozů moderní strojírenské firmy TVD – Technická výroba, a.s. Rokytnice.

Žáci viděli postupnou výrobu skříní rozvaděčů od počátečního zpracování plechů až po kompletaci hotových výrobků. Seznámili se s hlavními prioritami a požadavky zaměstnavatelů. Vzhledem k nesnadnému rozhodování deváťáků o budoucím povolání byla exkurze velmi zajímavá a přínosná.

Ing. Alena Škubníková

zpráva „Exkurze 9. třídy - TVD” již byla zobrazena 290x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.