ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Exkurze 9. třídy - TVD

- napsáno 26. listopadu 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Pro posílení zájmu o studium technických oborů jsme pro žáky 9. ročníku ve středu 25. 11. 2015 připravili exkurzi do výrobních provozů moderní strojírenské firmy TVD – Technická výroba, a.s. Rokytnice.

Žáci viděli postupnou výrobu skříní rozvaděčů od počátečního zpracování plechů až po kompletaci hotových výrobků. Seznámili se s hlavními prioritami a požadavky zaměstnavatelů. Vzhledem k nesnadnému rozhodování deváťáků o budoucím povolání byla exkurze velmi zajímavá a přínosná.

Ing. Alena Škubníková

zpráva „Exkurze 9. třídy - TVD” již byla zobrazena 325x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg