ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Exkurze do pekárny - 2. ročník

- napsáno 15. května 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-402-786

Ve čtvrtek 14. 5. 2015 navštívili žáci 2. třídy pekárnu ve Štítné nad Vláří. Seznámili se s poměrně malým prostorem, ve kterém pan pekař a paní pekařky dovedou vytvořit spoustu výborného a chutného  pečiva. Viděli, jak se pečou vdolečky, chléb, zdobí „frgály" a  plete vánočka. Mohli porovnat velikost váhy,  hnětacího robotu, pecí. Úplně nejvíc se jim líbilo ochutnávání dobrot!  Všichni byli nadšení.

 Za možnost exkurze všem pracovníkům děkujeme.

Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Exkurze do pekárny - 2. ročník” již byla zobrazena 676x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg