Exkurze do pekárny - 2. ročník

- napsáno 15. května 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-402-786

Ve čtvrtek 14. 5. 2015 navštívili žáci 2. třídy pekárnu ve Štítné nad Vláří. Seznámili se s poměrně malým prostorem, ve kterém pan pekař a paní pekařky dovedou vytvořit spoustu výborného a chutného  pečiva. Viděli, jak se pečou vdolečky, chléb, zdobí „frgály" a  plete vánočka. Mohli porovnat velikost váhy,  hnětacího robotu, pecí. Úplně nejvíc se jim líbilo ochutnávání dobrot!  Všichni byli nadšení.

Za možnost exkurze všem pracovníkům děkujeme.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Exkurze do pekárny - 2. ročník” již byla zobrazena 519x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.