Exkurze do Prahy 2015

- napsáno 29. května 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

praha-15-velka

Ve čtvrtek 28.5 jsme se v brzkých ranních hodinách vydali vlakem na jednodenní výlet do Prahy. V  10.30  dopoledne jsme konečně dorazili do hlavního města. Ihned jsme zamířili  na Hradčanské náměstí, kde nás čekala paní průvodkyně.

Během prohlídky jsme se dozvěděli spoustu nových a zajímavých informací o areálu Pražského hradu. Navštívili jsme Chrám sv. Víta, Václava a Vojtěcha, Baziliku sv. Jiřího, Vladislavský sál. Tuto prohlídku jsme ukončili Zlatou uličkou.

Již bez paní průvodkyně jsme pokračovali  Nerudovu ulici přes Karlův most ke Staroměstskému náměstí, Královskou cestou přes Celetnou ulici  k Václavskému náměstí. Zde jsme měli náš očekávaný rozchod.

S úsměvem na tváři jsme se vraceli v 17.39  domů. Do Bylnice jsme dorazili ve 22:30, kde si nás vyzvedli rodiče. Z výletu jsme nadšení a budeme na něj dlouho vzpomínat.

Žáci 9. třídy

zpráva „Exkurze do Prahy 2015” již byla zobrazena 614x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy