Exkurze do Teplic nad Bečvou

- napsáno 15. června 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-20180613-120011-205

Ve středu 13. června v časných ranních hodinách jsme vyrazili s žáky 7. třídy na exkurzi do Teplic nad Bečvou. Zde jsme nejdříve navštívili  Zbrašovské aragonitové jeskyně.  Po přestávce na oběd a krátké prohlídce lázeňského parku jsme se vydali k Hranické propasti, která je nejhlubší zatopenou propastí světa. Před odjezdem domů jsme si ještě stihli zahrát v blízkém sportovním areálu minigolf a posilnit se na zpáteční cestu pizzou.

Mgr. Marcela Strnadová

zpráva „Exkurze do Teplic nad Bečvou” již byla zobrazena 106x