Exkurze Javorníčku - Vysoké Pole 2016

- napsáno 24. října 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sraz-2016-064

Děti z folklorního kroužku Javorníček občas vystupují o sobotách či nedělích. Za odměnu jely v pátek 21. 10. 2016 na exkurzi do Envicentra ve Vysokém Poli. Zde byl připraven výukový program Ovčí vlnění. Děti získaly nové informace o zpracování vlny a vyzkoušely si suché i mokré plstění. Svůj výrobek si odnesly na památku.  Podívaly se na zvířátka a na závěr se projely na koňském povozu. Cestou tam i zpět se autobusem nesly valašské písně. Všechny děti byly spokojené.

Mgr. Zdenka Vargová, Mgr. Klára Nosková

zpráva „Exkurze Javorníčku - Vysoké Pole 2016” již byla zobrazena 210x

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy