Exkurze Javorníčku - Vysoké Pole 2016

- napsáno 24. října 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sraz-2016-064

Děti z folklorního kroužku Javorníček občas vystupují o sobotách či nedělích. Za odměnu jely v pátek 21. 10. 2016 na exkurzi do Envicentra ve Vysokém Poli. Zde byl připraven výukový program Ovčí vlnění. Děti získaly nové informace o zpracování vlny a vyzkoušely si suché i mokré plstění. Svůj výrobek si odnesly na památku.  Podívaly se na zvířátka a na závěr se projely na koňském povozu. Cestou tam i zpět se autobusem nesly valašské písně. Všechny děti byly spokojené.

Mgr. Zdenka Vargová, Mgr. Klára Nosková

zpráva „Exkurze Javorníčku - Vysoké Pole 2016” již byla zobrazena 270x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.