ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Exkurze - TVD Rokytnice a SOŠ Slavičín

- napsáno 16. prosince 2014 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  tvd-14-velka

Žáci 9. ročníku navštívili v pondělí 15. 12. 2014 TVD – Technickou výrobu, a.s. Rokytnice, kde si za plného provozu prohlédli výrobu skříní rozvaděčů, zpracování plechů, lakování práškovými barvami a výrobu kovových celků nebo komponentů.  Žáci měli možnost slyšet a vidět, jak je důležitá správná volba povolání  a jak nezbytná je pro praxi znalost cizího jazyka.

Poté jsme byli očekáváni  na  SOŠ Slavičín. Časová tíseň nám nedovolila delší prohlídku, ale i tak měli žáci možnost  vidět praktickou výuku  na odděleních – mechatronik, automechanik , obráběč  kovů.

Pro zájemce o studium na této škole  je naplánován   5. 2. 2015 Den otevřených dveří , kde budou vítáni  i  s rodiči.

                                                     Mgr. Pavla Růžičková, třídní učitelka

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Exkurze - TVD Rokytnice a SOŠ Slavičín” již byla zobrazena 756x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg