Exkurze - TVD Rokytnice a SOŠ Slavičín

- napsáno 16. prosince 2014 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

tvd-14-velka

Žáci 9. ročníku navštívili v pondělí 15. 12. 2014 TVD – Technickou výrobu, a.s. Rokytnice, kde si za plného provozu prohlédli výrobu skříní rozvaděčů, zpracování plechů, lakování práškovými barvami a výrobu kovových celků nebo komponentů.  Žáci měli možnost slyšet a vidět, jak je důležitá správná volba povolání  a jak nezbytná je pro praxi znalost cizího jazyka.

Poté jsme byli očekáváni  na  SOŠ Slavičín. Časová tíseň nám nedovolila delší prohlídku, ale i tak měli žáci možnost  vidět praktickou výuku  na odděleních – mechatronik, automechanik , obráběč  kovů.

Pro zájemce o studium na této škole  je naplánován   5. 2. 2015 Den otevřených dveří , kde budou vítáni  i  s rodiči.

Mgr. Pavla Růžičková, třídní učitelka

zpráva „Exkurze - TVD Rokytnice a SOŠ Slavičín” již byla zobrazena 830x