ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Exkurze - TVD Rokytnice a SOŠ Slavičín

- napsáno 16. prosince 2014 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  tvd-14-velka

Žáci 9. ročníku navštívili v pondělí 15. 12. 2014 TVD – Technickou výrobu, a.s. Rokytnice, kde si za plného provozu prohlédli výrobu skříní rozvaděčů, zpracování plechů, lakování práškovými barvami a výrobu kovových celků nebo komponentů.  Žáci měli možnost slyšet a vidět, jak je důležitá správná volba povolání  a jak nezbytná je pro praxi znalost cizího jazyka.

Poté jsme byli očekáváni  na  SOŠ Slavičín. Časová tíseň nám nedovolila delší prohlídku, ale i tak měli žáci možnost  vidět praktickou výuku  na odděleních – mechatronik, automechanik , obráběč  kovů.

Pro zájemce o studium na této škole  je naplánován   5. 2. 2015 Den otevřených dveří , kde budou vítáni  i  s rodiči.

                                                     Mgr. Pavla Růžičková, třídní učitelka

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Exkurze - TVD Rokytnice a SOŠ Slavičín” již byla zobrazena 884x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg