Exkurze u HZS Val. Klobouky - 6. ročník

- napsáno 20. dubna 2017 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9367-velka

Dne 20. 4. 2017 se žáci 6. ročníku zúčastnili exkurze na stanici Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ve Valašských Kloboukách. Dozvěděli se spoustu informací z oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva.  Viděli vybavení hasičských aut. Mladý hasič si navlékl ochranné přetlakové chemické a žáruvzdorné obleky, ve kterých vypadal jako kosmonaut. Chlapci si vyzkoušeli tíhu rozbrušovacích pil. Seznámili se například také se zachytávačem airbagů. Exkurze byla zajímavá a užitečná. Děkujeme.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Exkurze u HZS Val. Klobouky - 6. ročník” již byla zobrazena 202x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.