Exkurze u HZS Val. Klobouky

- napsáno 11. května 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-390-2

Ve čtvrtek  7. 5. 2015 nás pozvali na exkurzi profesionální hasiči z Valašských Klobouk.

Druháčci se těšili a jejich očekávání se splnilo. Seznámili s technikou, vybavením, ochrannými obleky. Připomněli si, co musí udělat, když uvidí požár a zopakovali si důležitá telefonní čísla. Prohlédli si hasičské auto zevnitř a jejich nadšení se stupňovalo, když mohli stříkat proudnicí. Zjistili, že to vůbec není jednoduché. Prohlédli si prostory, kde hasiči trénují a  těšili se na zdolání polygonu. Přestože to bylo náročné, zvládly jej za vzájemné pomoci všechny děti. Děti zjistily, že práce hasičů je nejen zajímavá, ale také velmi náročná práce.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Exkurze u HZS Val. Klobouky” již byla zobrazena 533x

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy