Exkurze u HZS Val. Klobouky

- napsáno 11. května 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-390-2

Ve čtvrtek  7. 5. 2015 nás pozvali na exkurzi profesionální hasiči z Valašských Klobouk.

Druháčci se těšili a jejich očekávání se splnilo. Seznámili s technikou, vybavením, ochrannými obleky. Připomněli si, co musí udělat, když uvidí požár a zopakovali si důležitá telefonní čísla. Prohlédli si hasičské auto zevnitř a jejich nadšení se stupňovalo, když mohli stříkat proudnicí. Zjistili, že to vůbec není jednoduché. Prohlédli si prostory, kde hasiči trénují a  těšili se na zdolání polygonu. Přestože to bylo náročné, zvládly jej za vzájemné pomoci všechny děti. Děti zjistily, že práce hasičů je nejen zajímavá, ale také velmi náročná práce.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Exkurze u HZS Val. Klobouky” již byla zobrazena 586x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.