ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Exkurze Velké Losiny

- napsáno 30. září 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3572

Ve čtvrtek 29. 9. 2016 se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili exkurze do Velkých Losin a k horní nádrži přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně. Ve Velkých Losinách jsme navštívili výrobu ručního papíru a zámek. Pak jsme lanovkou vyjeli pod horní nádrž přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně a po kratší túře jsme obdivovali přírodní krásy Jeseníků i umělou nádrž na vrcholu hory. Počasí nám přálo a exkurze se vydařila. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Exkurze Velké Losiny” již byla zobrazena 518x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg