ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Filmová představení

- napsáno 28. května 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

I letos jsme v rámci Dne dětí zorganizovali pro naše žáky návštěvu filmového představení. Žáci 6. – 9. ročníku navštívili v pátek 25. 5. filmový festival ve Zlíně, kde zhlédli filmy „Dotek slávy“ a Liga juniorů„. Pro žáky 1. stupně jsme objednali film "Coco“, na který se jeli podívat do Valašských Klobouk. S výběrem filmů byly děti velmi spokojeny. Vstupné i dopravu uhradíme z finančních prostředků KPDŠ.  

zpráva „Filmová představení” již byla zobrazena 163x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg