ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Filmový festival Zlín 2015

- napsáno 4. června 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

54kongres

Dne 2. června  2015 jsme se zúčastnili Mezinárodního festivalu filmů ve Zlíně, který letos byl zastoupen především německou kinematografií. Přesto se v nabídce našly i snímky z Ruska, Švédska a dalších zemí.

Dopoledne jsme začali tzv. doprovodným programem, během něhož jsme mohli zhlédnout výstavu prací A. Borna na zlínském zámku nebo jsme navštívili vysílání českého rozhlasu. 

Pro 6. a 7. ročník se nám podařilo zajistit ruský soutěžní  film  „Nebeský velbloud“. Po filmu proběhla beseda s režisérem a s hlavními představiteli. Žáci se tak mohli dozvědět něco více ze zákulisí  natáčení.

Pro 8. a 9. ročník  byl objednán německý film „Velký sen“ .  Němečtí  tvůrci se snažili vtipně  zachytit historii fotbalu v Německu. Žáci byli s výběrem filmů spokojeni.

Děkujeme KPDŠ za krásný dárek ke Dni dětí. Big grin                                                                                                                               Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Filmový festival Zlín 2015” již byla zobrazena 571x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

17.09.2018
Upozornění

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg