VSL 2016- florbal

- napsáno 7. prosince 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8740-velka

V úterý 6. prosince sehráli naši žáci veleúspěšný florbalový turnaj ve Slavičíně. Jednalo se o další část Valašské sportovní ligy, ve které se nám v posledních ročnících dařilo. I letos jsme předváděli velmi kvalitní výkony a pohlednou hrou jsme obsadili 1. místo!!! Zasloužili se o to: Jakub Caletka, Jaroslav Zvoníček, Dominik Hnilo, Matěj Fagulec, David Horňák, Aleš Struhař (G), Zdeněk Urban, David Pinďák a Libor Vaněk.

Ve skupině jsme postupně sehráli zápasy se ZŠ Újezd (3:0),  ZŠ Val. Klobouky (3:1) a ZŠ Vlachovice (5:0). V semifinále jsme udolali ZŠ Brumov-Bylnice 1:0 SN a ve finále ZŠ Slavičín 3:1. Náš úspěch byl založen jednak na týmovém pojetí hry, ale také na individuálních dovednostech hráčů včetně kvalitního gólmana… Děkuji všem hráčům za reprezentaci školy.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL 2016- florbal” již byla zobrazena 232x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy