ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2016- florbal

- napsáno 7. prosince 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8740-velka

V úterý 6. prosince sehráli naši žáci veleúspěšný florbalový turnaj ve Slavičíně. Jednalo se o další část Valašské sportovní ligy, ve které se nám v posledních ročnících dařilo. I letos jsme předváděli velmi kvalitní výkony a pohlednou hrou jsme obsadili 1. místo!!! Zasloužili se o to: Jakub Caletka, Jaroslav Zvoníček, Dominik Hnilo, Matěj Fagulec, David Horňák, Aleš Struhař (G), Zdeněk Urban, David Pinďák a Libor Vaněk. 

Ve skupině jsme postupně sehráli zápasy se ZŠ Újezd (3:0),  ZŠ Val. Klobouky (3:1) a ZŠ Vlachovice (5:0). V semifinále jsme udolali ZŠ Brumov-Bylnice 1:0 SN a ve finále ZŠ Slavičín 3:1. Náš úspěch byl založen jednak na týmovém pojetí hry, ale také na individuálních dovednostech hráčů včetně kvalitního gólmana… Děkuji všem hráčům za reprezentaci školy.

                                            Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2016- florbal” již byla zobrazena 351x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg