ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2016- florbal

- napsáno 7. prosince 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8740-velka

V úterý 6. prosince sehráli naši žáci veleúspěšný florbalový turnaj ve Slavičíně. Jednalo se o další část Valašské sportovní ligy, ve které se nám v posledních ročnících dařilo. I letos jsme předváděli velmi kvalitní výkony a pohlednou hrou jsme obsadili 1. místo!!! Zasloužili se o to: Jakub Caletka, Jaroslav Zvoníček, Dominik Hnilo, Matěj Fagulec, David Horňák, Aleš Struhař (G), Zdeněk Urban, David Pinďák a Libor Vaněk. 

Ve skupině jsme postupně sehráli zápasy se ZŠ Újezd (3:0),  ZŠ Val. Klobouky (3:1) a ZŠ Vlachovice (5:0). V semifinále jsme udolali ZŠ Brumov-Bylnice 1:0 SN a ve finále ZŠ Slavičín 3:1. Náš úspěch byl založen jednak na týmovém pojetí hry, ale také na individuálních dovednostech hráčů včetně kvalitního gólmana… Děkuji všem hráčům za reprezentaci školy.

                                            Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2016- florbal” již byla zobrazena 232x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

09.02.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg