Florbalový turnaj 2017

- napsáno 29. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3862-velka

I v letošním školním roce se uskutečnil florbalový turnaj žáků 2. stupně. Týmy složené z hráčů 6.-9. ročníku si opět sestavili deváťáci. Celkem se zúčastnilo 8 týmů, z toho 2 týmy dívčí. V rámci turnaje bylo sehráno celkem 36 zápasů, spousta z nich byla krásných a vyrovnaných. Po zásluze však vyhrál tým „Partyzáni“ (Šimon Hrnčiřík, Dominik Hnilo, Vojtěch Bařinka a Jakub Pippal). Vítězům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Florbalový turnaj 2017” již byla zobrazena 432x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.