Florbalový turnaj - WC Štítná

- napsáno 1. června 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1688-velka

I v tomto školním roce jsme odehráli téměř již tradiční turnaj ve florbalu. Letos dali žáci druhého stupně dohromady 10 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. Čtyři týmy z každé skupiny postoupily do vyřazovacích bojů. Zde už rozhodovaly maličkosti, štěstíčko nebo také někdy bohužel smůla..... Přesto všechno jsme viděli celkem 32 hezkých zápasů, z kterých vyšel jako vítěz tým Seven one (P. Malaník, Jiří Daberger, Vojtěch Petrů, Tobiáš Kamenčák a Aleš Struhař). Nejlepším střelcem turnaje se stal Jakub Pippal z týmu Řezníci, který dal v sedmi zápasech 14 gólů.  Děkuji všem hráčům a těšíme se na další ročník.

Bronislav Šenkeřík

zpráva „Florbalový turnaj - WC Štítná” již byla zobrazena 356x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.