Florbalový turnaj - WC Štítná

- napsáno 1. června 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1688-velka

I v tomto školním roce jsme odehráli téměř již tradiční turnaj ve florbalu. Letos dali žáci druhého stupně dohromady 10 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. Čtyři týmy z každé skupiny postoupily do vyřazovacích bojů. Zde už rozhodovaly maličkosti, štěstíčko nebo také někdy bohužel smůla..... Přesto všechno jsme viděli celkem 32 hezkých zápasů, z kterých vyšel jako vítěz tým Seven one (P. Malaník, Jiří Daberger, Vojtěch Petrů, Tobiáš Kamenčák a Aleš Struhař). Nejlepším střelcem turnaje se stal Jakub Pippal z týmu Řezníci, který dal v sedmi zápasech 14 gólů.  Děkuji všem hráčům a těšíme se na další ročník.

Bronislav Šenkeřík

zpráva „Florbalový turnaj - WC Štítná” již byla zobrazena 506x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.