Fryšták 2014 - 6. ročník

- napsáno 19. listopadu 2014 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dsc-0279-483

Dne 10.11.2014 odjela 6.třída na Orientační dny do Domu Ignáce Stuchlého ve Fryštáku.  Všichni se kurzu zúčastnili a už dlouho dopředu se nemohli dočkat. Když dojeli do Fryštáku, tak na ně vedoucí už čekali. Jmenovali se  Štěpán (Rychlý vítr)  a Anežka (Podzimní vánek). Po celé tři dny byla třída vtělená do indiánského kmene, který zkoumal své nové bydliště a krásu okolí. Od rána do večera hráli hry, poznávali nové věci, ale hlavně poznávali svoje spolužáky a také sami sebe.

Po celý pobyt sbírali peříčka na svou indiánskou čelenku např. za odvahu, čestnost atd… Měli také možnost  vyzkoušet si slaňování, šplh po horolezecké stěně, vyrobit si něco hezkého ve zdejším ateliéru …Nikomu se nechtělo domů. Ne proto, že by se netěšili na rodinu a své blízké, ale proto, že jim jejich vedoucí nachystali tak úžasný program!!!  Není co dodat!!!  6.třída si to maximálně užila a už se nemůže dočkat na další pobyt za dva roky!!!!

Alžběta Vilímková

→ přejít na fotogalerii:

zpráva „Fryšták 2014 - 6. ročník” již byla zobrazena 1031x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel