ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Fryšták 2014 - 6. ročník

- napsáno 19. listopadu 2014 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dsc-0279-483

Dne 10.11.2014 odjela 6.třída na Orientační dny do Domu Ignáce Stuchlého ve Fryštáku.  Všichni se kurzu zúčastnili a už dlouho dopředu se nemohli dočkat. Když dojeli do Fryštáku, tak na ně vedoucí už čekali. Jmenovali se  Štěpán (Rychlý vítr)  a Anežka (Podzimní vánek). Po celé tři dny byla třída vtělená do indiánského kmene, který zkoumal své nové bydliště a krásu okolí. Od rána do večera hráli hry, poznávali nové věci, ale hlavně poznávali svoje spolužáky a také sami sebe. 

 

Po celý pobyt sbírali peříčka na svou indiánskou čelenku např. za odvahu, čestnost atd… Měli také možnost  vyzkoušet si slaňování, šplh po horolezecké stěně, vyrobit si něco hezkého ve zdejším ateliéru …Nikomu se nechtělo domů. Ne proto, že by se netěšili na rodinu a své blízké, ale proto, že jim jejich vedoucí nachystali tak úžasný program!!!  Není co dodat!!!  6.třída si to maximálně užila a už se nemůže dočkat na další pobyt za dva roky!!!!

Alžběta Vilímková

→ přejít na fotogalerii:

 

zpráva „Fryšták 2014 - 6. ročník” již byla zobrazena 1002x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg