Fryšták 2015 - 6. třída

- napsáno 30. listopadu 2015 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dscn3680-velka

Ve dnech 23. – 25. 11. 2015 se šesťáci zúčastnili Orientačních dnů ve Fryštáku. Chtěli jsme, aby se k pobytu sami vyjádřili. Někteří toho využili a napsali krátký komentář ke třem dnům her, poznávání, diskusí:

„Líbilo se mi přivítání tajnými agenty :), to byl zážitek.“
„Pobyt se mi líbil, na celý den jsme měli vymyšlený zábavný i sportovní program. Se spolužáky jsme se učili dobře spolupracovat v kolektivu.“
" Bylo to tam super, chci tam jet i v 8. třídě.„
“ Hráli jsme neobyčejné hry, chutnalo mi jídlo, vedoucí byli fajn, byly to skvělé tři  dny.„
“Líbilo se mi slaňování, nelíbilo se mi , že to tak rychle uteklo."

Mgr. Markéta Petrů

zpráva „Fryšták 2015 - 6. třída” již byla zobrazena 575x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.