ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Fryšták 2016 - VIII.B

- napsáno 22. dubna 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1958-vetsi Ve dnech 18. – 20. dubna se naše třída zúčastnila Orientačních dnů ve Fryštáku. Byly to tři dny plné her, zábavy a spolupráce s našimi spolužáky. Hráli jsme např. hry jako Mravenci, Mnohonožky, Fryštácký filmový festival, Multisocio, … a mnoho dalších. Provázely nás dvě super instruktorky, které se jmenovaly Krysa a Papája. Díky těmto instruktorkám jsme se naučili více si rozumět, důvěřovat a spolupracovat. Každý zhodnotil kurz jako super, nejlepšípecka, nezapomenutelný, úplná bomba, extrém.

Všichni jsme si z kurzu odnesli jen to nejlepší.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Fryšták 2016 - VIII.B” již byla zobrazena 610x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg