Fryšták 2016 - VIII.B

- napsáno 22. dubna 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1958-vetsi Ve dnech 18. – 20. dubna se naše třída zúčastnila Orientačních dnů ve Fryštáku. Byly to tři dny plné her, zábavy a spolupráce s našimi spolužáky. Hráli jsme např. hry jako Mravenci, Mnohonožky, Fryštácký filmový festival, Multisocio, … a mnoho dalších. Provázely nás dvě super instruktorky, které se jmenovaly Krysa a Papája. Díky těmto instruktorkám jsme se naučili více si rozumět, důvěřovat a spolupracovat. Každý zhodnotil kurz jako super, nejlepšípecka, nezapomenutelný, úplná bomba, extrém.

Všichni jsme si z kurzu odnesli jen to nejlepší.

zpráva „Fryšták 2016 - VIII.B” již byla zobrazena 504x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.