ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Fryšták 8. ročník - 2017

- napsáno 30. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9250-velka

Do Fryštáku jsme přijeli ve středu 22.3. 2017. Naším cílem bylo zlepšit vztahy ve třídě. Po vystoupení z autobusu nás přivítali dva divně oblečení lidé. Byli to naši lektoři ze seznamovací agentury AMOR – Krysa a Jeníček. Zpočátku se nám zdáli divní, ale pak se ukázalo, že jsou SUPER. Dostali jsme pilulky lásky a Katku čekalo vřelé  objetí. Poté jsme odešli do DISu – poznávali jsme prostředí a zjišťovali, kde co je. 

 

Hráli jsme zábavné hry a prožili fantastické dny a večery, na které nikdy nezapomeneme. Jídelna byla skvělá, jídlo bylo chutné a výtečné. Nejvíc nás bavila hra „BLÁTO“, při které jsme se brodili vodou, bahnem a někteří se „trošičku“ J zašpinili. Nikdy nezapomeneme na večery prožité s Aldou a jeho příběhy. Myslíme si, že celý pobyt nás příjemně stmelil a že už není třída tolik rozdrobená na skupinky.  Nejhorší na celém pobytu byl odjezd, když jsme vyšli z DISu a loučili se s Jeníčkem a Krysou.

Děkujeme Vám za tento super zážitek. Bylo to nejvíc!!!

                                                                Filip a David T. – osmáci

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Fryšták 8. ročník - 2017” již byla zobrazena 350x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

18.10.2018
Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg