Fryšták 8. ročník - 2017

- napsáno 30. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9250-velka

Do Fryštáku jsme přijeli ve středu 22.3. 2017. Naším cílem bylo zlepšit vztahy ve třídě. Po vystoupení z autobusu nás přivítali dva divně oblečení lidé. Byli to naši lektoři ze seznamovací agentury AMOR – Krysa a Jeníček. Zpočátku se nám zdáli divní, ale pak se ukázalo, že jsou SUPER. Dostali jsme pilulky lásky a Katku čekalo vřelé  objetí. Poté jsme odešli do DISu – poznávali jsme prostředí a zjišťovali, kde co je.

Hráli jsme zábavné hry a prožili fantastické dny a večery, na které nikdy nezapomeneme. Jídelna byla skvělá, jídlo bylo chutné a výtečné. Nejvíc nás bavila hra „BLÁTO“, při které jsme se brodili vodou, bahnem a někteří se „trošičku“ J zašpinili. Nikdy nezapomeneme na večery prožité s Aldou a jeho příběhy. Myslíme si, že celý pobyt nás příjemně stmelil a že už není třída tolik rozdrobená na skupinky.  Nejhorší na celém pobytu byl odjezd, když jsme vyšli z DISu a loučili se s Jeníčkem a Krysou.

Děkujeme Vám za tento super zážitek. Bylo to nejvíc!!!

Filip a David T. – osmáci

zpráva „Fryšták 8. ročník - 2017” již byla zobrazena 192x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy