ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Fryšták - 8. ročník

- napsáno 20. dubna 2012 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

frystak-8-roc-2012-velka

Od 16. do 18. dubna se naše třída účastnila Orientačních dnů v Domě Ignáce Stuchlého ve Fryštáku. Účelem pobytu bylo poznávat sebe i své spolužáky.

Během těchto tří dnů jsme hráli mnoho nám dosud neznámých her pod vedením lektorů Tidíta (mj. zastáncem návrhu jediného „i“ v češtině) a Anežky a za asistence třídního učitele naší povedené třídy – pana Šenkeříka a ředitele školy pana Hnaníčka.

Cílem her byla spolupráce a domluva taktiky v týmech, která byla ovšem několikrát přebita touhou po vítězství, což vedlo k humorným až zmatkovitým situacím. Pobyt ve Fryštáku jsme si užili – až na obrovskou únavu po příjezdu domů. Budeme na něj rádi vzpomínat.

                                                   žáci 8. třídy

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Fryšták - 8. ročník” již byla zobrazena 2418x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg