Gabra ve škole

- napsáno 3. listopadu 2014 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

gabra-ve-skole-14-velka

Dne 30.10.2014 navštívila naši školu velmi vzácná návštěva, paní Ing. Gabriela Kliková, dcera Gabry a pan Jan Kutina, vnuk Málinky z legendárních dětských knížek, které znají mnohé generace čtenářů.

Po prohlídce místní knihovny si našli čas i na návštěvu naší školy, která nese čestné jméno ZŠ Gabry a Málinky. Oba vzácní hosté s velkým zájmem shlédli zkoušku dětí z našeho Javorníčku, které předvedly něco ze svého umění. Paní Kliková se s dětmi valašské písničky i zazpívala. Pan Kutina ve svém mailu knihovnici paní Zvoníčkové ocenil návštěvu školy slovy…

„Ještě Vám musím říci, že děti ze školy na mě udělaly veliký dojem, krásně zpívaly, měly cit pro dynamiku a velké zaujetí pro věc. Bude-li to možné, vyřiďte jim můj obdiv.“

Se srdečným pozdravem Jan Kutina

zpráva „Gabra ve škole” již byla zobrazena 1053x