ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Galerie GAMA

- napsáno 18. listopadu 2014 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

jan-krtitel-14-velka V pátek 14. 11. 2014 jsme na naší škole slavnostně otevřeli obrazovou galerii GAMA s profesionálním závěsným systémem a osvětlením. Otevření galerie bylo spojeno s vernisáží výstavy OSLAVA VNÍMAVÉHO OKA. Jedná se o signované grafiky amerického vrcholného op artu. Tyto obrazy zde budou k vidění do 12. 12. 2014. Pouze tento den byl v galerii vystaven vzácný obraz Jan Křtitel od Jana Zrzavého. Těší nás zájem veřejnosti, která se této události zúčastnila. 

→ přejít na fotogalerii


zpráva „Galerie GAMA” již byla zobrazena 1055x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg