ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Halová kopaná 2016

- napsáno 5. prosince 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8715-velka

Ještě 3 minuty před koncem finále jsme mohli pomýšlet na vysněný postup do krajského kola halové kopané, ale soupeř ze Zlína zapnul na vyšší obrátky a zápas otočil s výsledkem 1:3. Přesto jsme ze Slušovic odjížděli spokojení, protože 2. místo v okrese je nádherný výsledek.

                                            Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Halová kopaná 2016” již byla zobrazena 489x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg