Halová kopaná

- napsáno 26. listopadu 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

halova-kopana-15-velka

Naši nejstarší fotbalisté se neztratili ani v okresním kole halové kopané, která se uskutečnila v Luhačovicích.  Po vítězství ve skupině už nenašli síly na zápasy v další fázi turnaje a celkově skončili na krásném 4. místě. Děkujeme jim za další skvělou reprezentaci naší školy!!

Mgr. Josef Hnaníček

zpráva „Halová kopaná” již byla zobrazena 597x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.