ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Halová kopaná

- napsáno 26. listopadu 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

halova-kopana-15-velka

Naši nejstarší fotbalisté se neztratili ani v okresním kole halové kopané, která se uskutečnila v Luhačovicích.  Po vítězství ve skupině už nenašli síly na zápasy v další fázi turnaje a celkově skončili na krásném 4. místě. Děkujeme jim za další skvělou reprezentaci naší školy!!

                                               Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Halová kopaná” již byla zobrazena 644x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg