ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Hasiči 2017 - 2. ročník

- napsáno 12. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9297-velka

V úterý 11. 4. 2017 podnikli žáci 2. třídy exkurzi k profesionálním hasičům do Valašských Klobouk. Seznámili se zde s vybavením hasičského záchranářského auta, viděli oděvy, které se používají při požáru a chemickém nebezpečí. Děti si vyzkoušely i některé prvky náročného výcviku. Exkurze pro nás byla velmi poučná a zajímavá. Hasičům děkujeme za vstřícné přivítání a pečlivě připravený program.

                                                 Mgr. Dana Černíčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Hasiči 2017 - 2. ročník” již byla zobrazena 266x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg