Hasiči 2017 - 2. ročník

- napsáno 12. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9297-velka

V úterý 11. 4. 2017 podnikli žáci 2. třídy exkurzi k profesionálním hasičům do Valašských Klobouk. Seznámili se zde s vybavením hasičského záchranářského auta, viděli oděvy, které se používají při požáru a chemickém nebezpečí. Děti si vyzkoušely i některé prvky náročného výcviku. Exkurze pro nás byla velmi poučná a zajímavá. Hasičům děkujeme za vstřícné přivítání a pečlivě připravený program.

Mgr. Dana Černíčková

zpráva „Hasiči 2017 - 2. ročník” již byla zobrazena 228x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.