ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Hasík 2017

- napsáno 13. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3391-velka

Naši školu navštívili pracovníci Hasičského záchranného sboru z Valašských Klobouk. Preventivní program Hasík, zaměřený na výchovu dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva, absolvovali žáci 2. a 6. třídy.

Program je určen pro děti na základních školách v celé České republice. Jeho hlavním cílem je předat dětem důležité informace a návyky v oblasti prevence před požáry a mimořádnými událostmi. Výuka probíhá hravou a názornou formou a každoročně se u dětí setkává s velmi kladným ohlasem. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Hasík 2017” již byla zobrazena 363x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg