Helfíkův kotár 2017

- napsáno 15. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-4-862

V sobotu 10.6.2017 se ve Slavičíně v Pivečkově lesoparku konala soutěž první pomoci s názvem Helfíkův kotár. Soutěžila dvoučlenná družstva žáků 5.tříd. Děti na trase ošetřily celkem sedm velmi reálně namaskovaných zranění. Hodnotila se jednak správnost ošetření ale také i rychlost, s jakou to děti celé zvládly.

Naši školu reprezentovali Vojtěch Staša s Markem Škubníkem a Lucie Hýblová s Eliškou Kozubíkovou. Vojta s Markem zvítězili a získali pro školu krásný putovní pohár. Lucka s Eliškou získaly 12 místo z 26 soutěžních družstev.

Věra Pinďáková

zpráva „Helfíkův kotár 2017” již byla zobrazena 257x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.