ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Historie počítačů 2017

- napsáno 28. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
Dne 28.6.2017  si žáci 5. ročníku zasoutěžili v předmětu výpočetní technika. Tématem soutěže byla historie počítačů, která byla v minulých hodinách probírána. Žáci prokázali velmi dobré znalosti a soutěž byla až do posledního kola velmi vyrovnaná. Ve finále pak prokázalo nejlepší orientaci ve světě počítačů družstvo chlapců ve složení: Radek Miklas, Štěpán Struhař, Ondřej Struhař.
zpráva „Historie počítačů 2017” již byla zobrazena 241x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg