ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

- napsáno 5. ledna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

13.12.2016 se tři naši žáci (Ondřej Hnilo, Kateřina Fojtíková a Šimon Hrnčiřík) zúčastnili chemické soutěže, která se konala v ISŠ-COP Valašské Meziříčí. Velkého úspěchu zde dosáhl zejména Ondřej Hnilo (9.A), který z celkového počtu 80 žáků obsadil 2. místo. Za nejlepším řešitelem zaostal pouze o jeden bod… Tímto výsledkem si zajistil účast v regionálním finále (24. ledna), ze kterého vede už cesta do celostátního finále.

Ondrovi gratulujeme a přejeme úspěch v dalším pokračování této soutěže.

                                               Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR” již byla zobrazena 237x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg