Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

- napsáno 5. ledna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

13.12.2016 se tři naši žáci (Ondřej Hnilo, Kateřina Fojtíková a Šimon Hrnčiřík) zúčastnili chemické soutěže, která se konala v ISŠ-COP Valašské Meziříčí. Velkého úspěchu zde dosáhl zejména Ondřej Hnilo (9.A), který z celkového počtu 80 žáků obsadil 2. místo. Za nejlepším řešitelem zaostal pouze o jeden bod… Tímto výsledkem si zajistil účast v regionálním finále (24. ledna), ze kterého vede už cesta do celostátního finále.

Ondrovi gratulujeme a přejeme úspěch v dalším pokračování této soutěže.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR” již byla zobrazena 137x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.