Hrátky s přírodou 2015

- napsáno 22. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

hana-15-sd-velka

Ve středu 20.5. 2015 si vychovatelky školní družiny připravily pro děti poznávací přírodovědnou soutěž. Děti plnily úkoly na 3 stanovištích.
Poznávaly rostliny, stopy zvířat, řešily hádanky a tajenky a co do přírody nepatří… Soutěž motivovala děti k ochraně přírody a životního prostředí.
Na závěr bylo soutěžní odpoledne vyhodnoceno a děti odměněny sladkostmi.

Hana Bartošová

zpráva „Hrátky s přírodou 2015” již byla zobrazena 641x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.